Akcje

Brak daty rozpoczęcia
-
Miś pod Szpitalną Choinkę - Impreza Charytatywna

Akcja mająca na celu zebranie pieniędzy na prezenty dla dzieci w ramach akcji Miś pod Szpitalną Choinkę. Przeprowadzona dnia 13-14.12.2019 w klubie Black. Akcję kwalifikuje się jako średnią, spełnia kryteria (3.2.4): b, c, d, e, f.iv., g

Brak daty rozpoczęcia
-
Miś pod Szpitalną Choinkę - przygotowanie prezentów

Pakowanie prezentów dla dzieci w ramach akcji Miś pod Szpitalną Choinkę.

Brak daty rozpoczęcia
-
Miś pod Szpitalną Choinkę - Oddział Chirurgii i Urologii Dziecięcej

Akcja mająca na celu rozdanie dzieciom pozostającym w szpitalu w trakcie Świąt Bożego Narodzenia prezentów w ramach akcji Miś pod Szpitalną Choinkę. Akcję kwalifikuje się jako małą, spełnia kryteria (3.2.4): a, d.

Brak daty rozpoczęcia
-
Miś pod Szpitalną Choinkę - Przylądek Nadziei

Akcja mająca na celu rozdanie dzieciom pozostającym w szpitalu w trakcie Świąt Bożego Narodzenia prezentów w ramach akcji Miś pod Szpitalną Choinkę. Akcję kwalifikuje się jako małą, spełnia kryteria (3.2.4): a, d.

Brak daty rozpoczęcia
-
Tydzień Zdrowia na PWr

W dniu 10.04.2019 r. we Wrocławiu uczestniczyliśmy podczas "Tygodnia Zdrowia na PWr". Wystawialiśmy się z "serce masz tylko jedno", samobadaniem piersi i jąder, "ratowanie na spontanie". Akcja miała na celu profilaktykę oraz rozszerzenie wiedzy medycznej wśród studentów Politechniki Wrocławskiej. Akcja trwała w godzinach 9-15. Była to akcja pojedyncza, mała e). Fotorelacja: wysłana do moderatora, ale jeszcze nie została opublikowana na stronie oddziału, https://www.facebook.com/events/445010206244454/permalink/447246856020789/

Brak daty rozpoczęcia
-
Warsztaty porodu fizjologicznego vol.3

Warsztaty porodu fizjologicznego to akcja programu SCOME mająca na celu edukację studentów w temacie porodu fizjologicznego. Uczestnicy warsztatów mieli okazję wysłuchać prelekcji studentek koła SKN Femini a następnie przećwiczyć na fantomach proces odbierania porodu. Akcja trwała 3 godziny, odbyła się 02.04.2019r. w CNIM przy ul. Marcinkowskiego 2-6 we Wrocławiu. Warsztaty były po raz trzeci organizowane w tym roku akademickim. Akcja cykliczna - 3 raz.

Brak daty rozpoczęcia
-
Warsztaty porodu fizjologicznego vol.4

Warsztaty porodu fizjologicznego to akcja programu SCOME mająca na celu edukację studentów w temacie porodu fizjologicznego. Uczestnicy warsztatów mieli okazję wysłuchać prelekcji studentek koła SKN Femini a następnie przećwiczyć na fantomach proces odbierania porodu. Akcja trwała 3 godziny, odbyła się 09.04.2019r. w budynku WNOZ przy ul. Bartla 5a we Wrocławiu. Warsztaty były po raz czwarty organizowane w tym roku akademickim. Akcja cykliczna - 4 raz.

Brak daty rozpoczęcia
-
Kurs Szycia Chirurgcznego

Akcja mająca na celu przeprowadzenie kursu szycia chirurgicznego wśród studentów Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, przeprowadzona dnia 27 marca 2019 roku w DS Jubilatka. Akcja mała (a, f, h, k. Sama akcja trwała 4 godziny. Siódma akcja warsztatowa w tym roku. Akcja cykliczna. Asia Zmonarska zajęła się transportem świńskich nóżek oraz organizacją kursu. Asia Zmonarska współprowadziła kurs szycia. Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/wroclawIFMSA/photos/pcb.926696634183286/926696457516637/?type=3&theater

Brak daty rozpoczęcia
-
Kurs Szycia Chirurgicznego

Akcja mająca na celu przeprowadzenie kursu szycia chirurgicznego wśród studentów Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, przeprowadzona dnia 29 marca 2019 roku w DS Jubilatka. Akcja mała (a, f, h, k. Sama akcja trwała 5.5 godziny. Ósma akcja warsztatowa w tym roku. Akcja cykliczna. Anna Śliwa zajęła się transportem świńskich nóżek oraz organizacją kursu. Monika Rymer pomagała w transporcie nóżek oraz organizacji i współprowadzeniu kursu. Asia Zmonarska zarezerwowała salę. Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/wroclawIFMSA/photos/pcb.926696634183286/926696457516637/?type=3&theater

Brak daty rozpoczęcia
-
Szpital Pluszowego Misia

Akcja mająca na celu ocieplenie wizerunku białego fartucha i edukację dzieci w kwestii profilaktyki zdrowotnej. Przeprowadzona dnia 26.03.2019 r. w Przedszkolu nr 51 przy ul. Semaforowej 42. Akcja średnia (a, c, e, f, k)-> Załącznik nr 1 do Regulaminu pkt. 2. Akcja trwała 6 godzin i 15 minut. Akcja cykliczna - dwunasta w tym roku akademickim.

Brak daty rozpoczęcia
-
Czytamy Pomagamy

Akcja odbyła się 4 kwietnia 2019 r. na oddziale Nefrologii Pediatrycznej przy ul. Borowskiej 213. Mająca na celu spędzenie czasu z Dziećmi przebywającymi na oddziale. Głównym założeniem akcji jest czytanie Dzieciom bajek. Po czytaniu bajek graliśmy z Dziećmi w gry planszowe. Akcja należy do akcji małych. Trwała dwie godziny zegarowe. Przeprowadzona przeze mnie po raz drugi (pierwsza była w Przylądku Nadziei).

Brak daty rozpoczęcia
-
Nibylandia

Akcja Nibylandia polega na odwiedzaniu dzieci i młodzieży na oddziale psychiatrycznym. Akcja ma na celu: -dostarczenie pacjentom rozgrywki z elementami edukacyjnymi -zapoznanie studentów z funkcjonowaniem oddziału psychiatrycznego dla dzieci i młodzieży Akcja odbyła się 11 kwietnia i była to pierwsza akcja Nibylandia w tym roku akademickim, ale założeniem jest jej cykliczność. Jest to akcja mała, ponieważ nie spełnia wystarczającej ilości kryteriów aby zakwalifikować ją na wyższe poziomy - e, h Pisma użyte do przeprowadzenia akcji: - Sygn. 231/Wr/18 Patroni: SCORP Brak artykułów Brak fotorelacji

Brak daty rozpoczęcia
-
Umieranie ludzka rzecz - warsztaty rozmowy z pacjentem

Akcja warsztatowa mająca na celu zwiększyć umiejętności komunikacji z pacjentem wśród studentów kierunków medycznych. Akcja trwała 2 godziny. Akcja cykliczna - przeprowadzona trzeci raz. Akcja przeprowadzona we współpracy z Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra" Prelegenci zewnętrzni - Anna Gil-Gumowska (psycholog) i Michał Błoch (lekarz)

Brak daty rozpoczęcia
-
Szpital Pluszowego Misia

Akcja mająca na celu ocieplenie wizerunku białego fartucha i edukację dzieci w kwestii profilaktyki zdrowotnej. Przeprowadzona dnia 02.04.2019 r. w Przedszkolu nr 51 w budynku przy ul. Warszawskiej 4 oraz w budynku przy ul Semaforowej 42 we Wrocławiu. Akcja średnia (a, c, e, f, k)-> Załącznik nr 1 do Regulaminu pkt. 2. Akcja trwała 4.5 godziny. Akcja cykliczna - trzynasta w tym roku akademickim.

Brak daty rozpoczęcia
-
Stress Out!- prokrastynacja

Akcja mająca na celu pokazanie studentom UMW sposobu radzenia sobie ze stresem przez pokazania metod walki z prokrastynacją. Odbył SIĘ dnia 4.04.2019 w sali seminaryjnej CNIM; Akcja mała. Akcja trwała 1,5 godziny. Akcja cykliczna, czwarta.

Brak daty rozpoczęcia
-
Szkolenie edukatorów Peer Education

Zorganizowano szkolenie edukatorów Peer Education z zakresu infekcji przenoszonych drogą płciową w celu przygotowania ich do zajęć z uczniami, a także do Tramwaju Zwanego Pożądaniem.

Brak daty rozpoczęcia
-
"Czytamy Pomagamy"

Akcja mająca na celu umilanie dzieciom czasu spędzanego w szpitalu, przeprowadzona dnia 27.03.2019 w Klinice "Przylądek Nadziei". Akcję kwalifikuję jako małą, gdyż spełnia kryteria 2.4: a, f, g iv, k -> Załącznik nr 1. do Regulaminu pkt. 2. Akcja trwała 2 godziny. Akcja przeprowadzona pierwszy raz, akcja cykliczna - trzecia.

Brak daty rozpoczęcia
-
Poznaj Swoją Specjalizacje

Akcja ma na celu przybliżenie studentom specyfiki pracy rezydenta alergologa, dnia 28.03.2014. Akcja mała a,i. Patronami: SCOME. Akcja cykliczna - druga Akcja nie odbyła się z powodu odwołania dwa dni przed przez prelegenta. https://imggmi.com/full/2019/4/10/e32bb4082fafd86a84df482611b26b8e-full.png.html

Brak daty rozpoczęcia
-
Miś pod Szpitalną Choinkę - Wyjście do szpitala - Oddział Nefrologii Pediatrycznej

Akcja mająca na celu rozdanie dzieciom pozostającym w szpitalu w trakcie Świąt Bożego Narodzenia prezentów w ramach akcji Miś pod Szpitalną Choinkę przeprowadzona dnia 19.12.2018r na Oddziale Nefrologii Pediatrycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Akcję kwalifikuje jako średnią spełnia kryteria (2.4): a, c, e, f, g, o, Akcja trwała 2 godziny. Przeprowadzona po raz pierwszy.

Brak daty rozpoczęcia
-
Szpital Pluszowego Misia

Akcja mająca na celu ocieplenie wizerunku białego fartucha i zabawę z dziećmi. Przeprowadzona dnia 15.03.19 w Niepublicznym Przedszkolu "Wesołe Nutki" na ul. ks. Marcina Lutra 2-8 . Akcja mała (a, c, e, k)-> Załącznik nr 1 do Regulaminu pkt. 2) Akcja trwała 3 godziny. Akcja cykliczna - jedenasta w tym roku akademickim.